Студентське містечко Національного університету "Львівська політехніка"

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Студентське містечко Національного університету "Львівська політехніка"
Rotator4.png
Тип підрозділу Загальноуніверситетський структурний підрозділ
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Директор Гельжинський Ігор Ігорович
Розташування (адреса) вул. Лукаша, 1, 79000, м. Львів; гурт. № 7, кімната № 1
Сторінка на lp.edu.ua https://lpnu.ua/node/296
Власний сайт http://www.studcity.org

Один із найкращих і найавторитетніших вишів Європи — Львівська політехніка — поряд із розв'язанням таких питань як підготовка висококласних спеціалістів із понад 60-ти спеціальностей, стовідсотково забезпечує житлом усіх іногородніх студентів, за винятком тих, хто проживають у населених пунктах Львівської області, що розташовані ближче ніж 50 км. від Львова.

Студентське містечко є окремим структурним підрозділом Львівської політехніки й у своїй діяльності керується чинними законодавчими актами України, типовим положенням про студентський гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти та науки України, Статутом університету та Положенням про Студмістечко.

Студентське містечко об’єднує комплекс гуртожитків, призначених для мешкання студентів, студентських сімей, аспірантів, слухачів підготовчих відділень, абітурієнтів і студентів інших підрозділів університету, та житлових будинків, що на балансі університету. Вільні місця в гуртожитках можна використовувати для створення кімнат для приїжджих чи поселення співробітників та інших осіб, у встановленому Положенням порядку.

13 студентських гуртожитків — це житлово-побутовий комплекс, де проживають і відпочивають понад 8 тисяч студентів. У студентському містечку функціонує 3 спортивні майданчики, бібліотека, 3 спортивні зали, створені умови для обслуговування студентів (крамниці, перукарні). Кількість бібліотек, магазинів і майстерень збільшиться. Керівництво університету докладає чимало зусиль для покращення умов проживання студентів. Отже, умови покращуватимуться і студентам житиметься краще — це факт!