Студентське містечко Львівської політехніки

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Студентське містечко Львівської політехніки
Rotator4.png
Тип підрозділу Загально-університетський структурний підрозділ
Засновники ЛПІ
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Директор Гельжинський Ігор Ігорович
Розташування (адреса) вул. Лукаша, 1, 79000, м. Львів; гурт. № 7, кімната № 1
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/558
Власний сайт http://www.studcity.org

Один з найкращих і найавторитетніших вузів Європи – Львівська політехніка поряд з вирішенням таких питань, як підготовка висококласних спеціалістів із 90 спеціальностей, забезпечує на 100 відсотків всіх іногородніх студентів житлом.

Студентське містечко є окремим структурним підрозділом Львівської політехнікиі керується у своїй діяльності чинними законодавчими актами України, типовим положенням про студентський гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти та науки України, Статутом університету та Положенням про Студмістечко.

Студентське містечко об’єднує комплекс гуртожитків, призначених для мешкання студентів, студентських сімей, аспірантів, слухачів підготовчих відділень, абітурієнтів і студентів інших підрозділів університету, та житлових будинків, що є на балансі університету. Вільні місця в гуртожитках можуть використовуватись для створення кімнат для приїжджих чи поселення співробітників та інших осіб у встановленому Положенням порядку.

12 студентських гуртожитків являють собою житлово-побутовий комплекс, де більш як 7 тис. студентів проживають, відпочивають. В студентському містечку функціонує 3 спортивні майданчики, бібліотека, 3 спортивних зали, створені умови для обслуговування студентів (студентський магазин, перукарні), на протязі найближчого часу функціонуватиме інтернет-кафе. Кількість бібліотек, магазинів і майстерень збільшиться. Керівництво університету прикладає чимало зусиль для покращення умов проживання студентів – отже умови покращуватимуться і студентам житиметься краще – це факт!