Відмінності між версіями «Кафедра комп’ютеризованих систем автоматики»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
 
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 28: Рядок 28:
 
| Періодичне друковане видання =
 
| Періодичне друковане видання =
 
| Сторінка на lp_edu_ua        = http://lp.edu.ua/ksa
 
| Сторінка на lp_edu_ua        = http://lp.edu.ua/ksa
| Власний сайт                =  
+
| Власний сайт                = http://csa.lp.edu.ua/
 
}}
 
}}
  
Рядок 35: Рядок 35:
 
=== Загальна інформація ===
 
=== Загальна інформація ===
  
Протягом свого існування кафедра розвивається в освітньому і науковому напрямках, освоюючи сучасні досягнення науково-технічного прогресу у сфері управління технічними системами.
+
Протягом свого існування кафедра розвивається в освітньому і науковому напрямках, освоюючи сучасні досягнення науково-технічного прогресу у сфері управління технічними системами та  вже не перший рік готує фахівців, які досконало володіють не лише комп’ютерними технологіями, але й знаннями електроніки, обчислювальної та мікроконтролерної техніки, роботи з апаратною частиною і комунікацією пристроїв. У 2016 році наша кафедра повністю оновила свою навчальну програму для бакалаврів і вже з вересня відбувся перший набір студентів, які мають змогу вивчати новий прогресивний напрям “Інтернет речей”. Наша освітня програма – це спільна робота кафедри КСА й Національного університету «Львівська політехніка» із Lviv IT Cluster та його учасниками - талановитими фахівцями із ІТ-компаній.
+
Кафедра готує:
+
* бакалаврів за напрямком «Системна інженерія»;
+
* спеціалістів та магістрів за спеціальністю «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика»
+
  
На кафедрі функціонують комп’ютерні класи, де кожен студент має можливість удосконалювати свої знання, використовуючи сучасні персональні комп’ютери, які об’єднані в локальну мережу із виходом в INTERNET. Студенти ґрунтовно вивчають алгоритмічні мови та програмування, алгоритмічне та програмне забезпечення, операційні системи та бази даних, а також сучасні засоби систем автоматизованого проектування.
+
Більш детальна інформація  про освітню  програму  Інтернет речей на офіційному сайті http://iot.lviv.ua/.
  
Майбутні спеціалісти вивчають комп’ютерну графіку, електроніку і мікросхемотехніку, мікропроцесорні пристрої, обчислювальну техніку, теорію автоматичного управління, теорію інформації, системи та мережі передачі даних, цифрові методи обробки сигналів і зображень, основи захисту інформації тощо.
+
Кафедра готує:
 +
Бакалаврів за спеціалізацією (Системна інженерія (Інтернет речей)) - спеціальність 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології, галузь знань 12 Інформаційні технології.
 +
Кваліфікація: Бакалавр з комп’ютерних наук та інформаційних технологій за спеціалізацією (Системна інженерія (Інтернет речей)).
 +
З третього року навчання студенти отримують змогу навчатись за наступними вибірковими блоками:
 +
1. Вибірковий блок 01 – Інтернет речей.
 +
2. Вибірковий блок 02 – Комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами (автомобільний транспорт).
  
Випускники кафедри працюють у різних сферах економіки: на приладо- і машинобудівних підприємствах, виробництвах електронного профілю, науково-дослідних інститутах, у сфері зв’язку, відповідних підрозділах Збройних сил, космічній галузі, а також в різних організаційних і управлінських структурах.
+
Магістрів за спеціалізацією комп’ютеризовані системи управління та автоматика спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
 
+
Кваліфікація: Магістр з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій за спеціалізацією комп’ютеризовані системи управління та автоматика.
Знання отримані випускниками під час навчання дозволяють їм проектувати й експлуатувати різноманітні електронні пристрої і системи, що використовуються при вимірюванні, контролі і діагностиці, автоматизації й управлінні технологічними та іншими процесами, передачі даних в інформаційних мережах.
+
Магістрів за спеціалізацією комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами (автомобільний транспорт) спеціальність 122 Комп'ютерні науки та інформаційні технології.
 +
Кваліфікація: Магістр зі комп'ютерних наук та інформаційних технологій за спеціалізацією комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами (автомобільний транспорт).
  
 
=== [[Історія кафедри КСА|Історія кафедри]] ===
 
=== [[Історія кафедри КСА|Історія кафедри]] ===
 
  
 
===[[Викладацький склад кафедри КСА|Викладацький склад кафедри]]===
 
===[[Викладацький склад кафедри КСА|Викладацький склад кафедри]]===

Поточна версія на 12:38, 15 грудня 2016

Кафедра комп’ютеризованих систем автоматики
Тип підрозділу кафедра
Абревіатура КСА
Дата заснування 2006 рік
Приналежність Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Попередник Кафедра автоматики і телемеханіки
Завідувач кафедри д. т. н., проф. Наконечний Адріан Йосифович
Розташування (адреса) ул. Ст. Бандери 28а, 79013, Львів; 5-й корпус, кім. 601
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/ksa
Власний сайт http://csa.lp.edu.ua/

Кафедра комп’ютеризованих систем автоматики — це навчально-науковий підрозділ Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки, створений у 2006 році при реорганізації кафедри автоматики і телемеханіки.

Загальна інформація

Протягом свого існування кафедра розвивається в освітньому і науковому напрямках, освоюючи сучасні досягнення науково-технічного прогресу у сфері управління технічними системами та вже не перший рік готує фахівців, які досконало володіють не лише комп’ютерними технологіями, але й знаннями електроніки, обчислювальної та мікроконтролерної техніки, роботи з апаратною частиною і комунікацією пристроїв. У 2016 році наша кафедра повністю оновила свою навчальну програму для бакалаврів і вже з вересня відбувся перший набір студентів, які мають змогу вивчати новий прогресивний напрям “Інтернет речей”. Наша освітня програма – це спільна робота кафедри КСА й Національного університету «Львівська політехніка» із Lviv IT Cluster та його учасниками - талановитими фахівцями із ІТ-компаній.

Більш детальна інформація про освітню програму Інтернет речей на офіційному сайті http://iot.lviv.ua/.

Кафедра готує: Бакалаврів за спеціалізацією (Системна інженерія (Інтернет речей)) - спеціальність 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології, галузь знань 12 Інформаційні технології. Кваліфікація: Бакалавр з комп’ютерних наук та інформаційних технологій за спеціалізацією (Системна інженерія (Інтернет речей)). З третього року навчання студенти отримують змогу навчатись за наступними вибірковими блоками: 1. Вибірковий блок 01 – Інтернет речей. 2. Вибірковий блок 02 – Комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами (автомобільний транспорт).

Магістрів за спеціалізацією комп’ютеризовані системи управління та автоматика спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Кваліфікація: Магістр з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій за спеціалізацією комп’ютеризовані системи управління та автоматика. Магістрів за спеціалізацією комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами (автомобільний транспорт) спеціальність 122 Комп'ютерні науки та інформаційні технології. Кваліфікація: Магістр зі комп'ютерних наук та інформаційних технологій за спеціалізацією комп’ютерні системи управління рухомими об’єктами (автомобільний транспорт).

Історія кафедри

Викладацький склад кафедри

Відомі випускники кафедри

Напрями наукової діяльності

Партнери кафедри

Контакти

вул. Ст. Бандери 28а,79013,Львів;5-йкорпус,кімната603,тел..+38(032)258-24-64 , +38(032)258-21-97 E-mail: ksa@lp.edu.ua