Карий Олег Ігорович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 13:48, 3 червня 2013, створена Назар Глинський (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Особа| П.І.Б = Карий Олег Ігорович| Зображення (фото) = Karij 01.jpg| Підпис ...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Карий Олег Ігорович
Karij 01.jpg
Науковий ступінь доктор економічних наук
Поточне місце роботи викладач, доцент кафедри Маркетингу і логістики ІНЕМ

Освіта та наукова діяльність

Державний університет “Львівська політехніка”. Диплом викладача англійської мови і літератури (1999 р.); - Державний університет “Львівська політехніка” Львів, Україна. Диплом магістра з відзнакою з економіки та менеджменту (спеціальність – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (1998 р.)).

З 1999 р. і до тепер працює у Національному університеті “Львівська політехніка”. Працював на посадах викладача-стажиста, викладача, асистента, старшого викладача, доцента. У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Інформаційне забезпечення управління логістичними витратами на підприємстві”. Кандидат економічних наук (2004 р.); вчене звання: доцент (2007 р.).

Дисципліни, які викладає': “Промисловий маркетинг”, “Маркетинговий менеджмент”, “Інформаційні системи і технології у маркетингу”, “Логістичне консультування”.

Публікації

автор понад 70 наукових праць (монографія, наукові статті, тези доповідей, навчальні посібники) з бухгалтерського обліку, участі громадян в місцевому самоврядуванні, логістики, маркетингу, стратегічного управління.

Наукові інтереси

Cтратегічне планування розвитку міст, маркетинг міста.