Швець Роман Ярославович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Швець Роман Ярославович
Shvets.jpg
Дата народження 24 липня 1981 р.
Місце народження м.Львів, Україна
Громадянство українець
Alma mater Львівський національний університет імені Івана Франка та Українська Академія друкарства
Спеціальність Виробництво електронно-обчислювальної техніки та Поліграфічні машини і автоматизовані комплекси
Галузь наукових інтересів Технологія пристроїв генерування і накопичення електричної енергії
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Науковий керівник Григорчак Іван Іванович
Дата присвоєння н.с. 2015 р.
Поточне місце роботи Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства

Освіта

У 2000 році здобув освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю “Виробництво електронно-обчислювальної техніки” і отримав кваліфікацію – технік-електронік.

З 2001 року по 2007 рік навчався в Українській академії друкарства за спеціальністю “Поліграфічні машини і автоматизовані комплекси” і отримав кваліфікацію інженер-механік.

2011 – 2014 рр. – аспірант кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету “Львівська політехніка”.

Професійна діяльність

В Національний університет “Львівська політехніка” прийшов працювати у 2003 році на посаду техніка 2 категорії. З 2003 по 2011 рік пройшов шлях від техніка 2 категорії до інженера 1 категорії.

З грудня 2014 року – молодший науковий співробітник (ДБ/ФПМ) Національного університету “Львівська політехніка” і за сумісництвом асистент кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету “Львівська політехніка”.

В травні 2015 року захистив кандидатську дисертацію “Інтеркаляційна модифікація пористих і шаруватих матеріалів для пристроїв генерування і накопичення електричної енергії” (науковий керівник – д.т.н., професор Григорчак І.І.) на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.27.06 – технологія, обладнання та виробництво електронної техніки.

Має опубліковано більше 30 наукових праць.


Відзнаки за наукову діяльність

У 2015 році отримав премію Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради (Розпорядження ЛОДА № 623/0/5-15 від 15.10.2015 р. “Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у 2015 році”).