Химич Оксана Володимирівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Химич Оксана Володимирівна
Yacushun.jpg
к.ек.н., старший викладач
Громадянство Україна
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка».
Дата закінчення 2007 р.
Спеціальність «Фінанси»
Галузь наукових інтересів Управління розвитком національного господарства Україні й інвестиційною діяльністю: макро- та мезорівні.
Кваліфікаційний рівень магістр з економіки та підприємництва
Науковий ступінь кандидат економічних наук
Дата присвоєння н.с. 2013 р.
Поточне місце роботи кафедра фінансів (ІППТ), Інститут підприємництва та перспективних технологій , Національний університет «Львівська політехніка».

Химич Оксана Володимирівна —кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів (ІППТ), Інституту підприємництва та перспективних технологій, Національного університету «Львівська політехніка».

Загальна інформація

Освіта

Закінчила у 2007 р. Національний університет «Львівська політехніка», здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістра з економіки та підприємництва (диплом з відзнакою).

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Планування та регулювання інвестиційної діяльності на мезорівні» за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Професійна діяльність:

З 2011 по даний час — старший викладач кафедри фінансів (ІППТ) Інституту підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

Педагогічний стаж: 6 років.

Педагогічна діяльність

Курси, які викладає:

  • «Податкова система»,
  • «Фінанси підприємств»,
  • «Інвестування»,
  • «Фінанси»

здійснювала керівництво виробничою практикою та дипломним проектуванням.

Наукові інтереси

Управління розвитком національного господарства Україні й інвестиційною діяльністю: макро- та мезорівні.

Вибрані публікації

У науковому доробку Химич Оксани Володимирівни 40 науково-методичних праць з них 10 статей у фахових виданнях та 1 стаття у міжнародному виданні, 2 конспекти лекцій, 6 методичних рекомендацій для виконання індивідуальних та контрольних робіт, 2 методичні праці у ВНС НУ «ЛП»,у тому числі участь у конференціях та круглих столах.

Статті у фахових виданнях:

  1. Assessment and modeling of economicdevelopment and investment of the national economy of Ukraine and regions / O.E. Kuzmin, O. V. Pyrog, O. V. Hymych // European Applied Sciences. — 2013. — №2 (January). — P. 114–122.
  2. Сучасний стан надходження інвестицій в регіони України [Електронний ресурс] / О. В. Химич // Ефективна економіка. —2013. — № 4. — Режим доступу до журналу : http:www/economy.nayka.com.ua.
  3. Основи формування інвестиційних карт / О. В.Химич // Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України :зб. наук.-тех. праць. — Львів, 2013. — Вип. 23.7. — С. 295–302.
  4. Химич О.В. Інвестиції в регіони України: проблеми ітенденції // Вісник Національного університету «Львівська політехніка» «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку» № 767. — Львів, 2013. — С. 233–243

.

Контакти

вул. Горбачевського, 18, м. Львів, 79044; 32-й корпус, кімн. 308

Tел. +38 (032) 258-25-68

E-mail: kafedrafn@i.ua