Стадник Оксана Володимирівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Стадник Оксана Володимирівна
IMG 20190329 190144 078.jpg
Дата народження 19 травня 1991 р.
Alma mater Львівський національний університет ім. І. Франка
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка» Лінгвістично-освітній центр
Власний сайт http://loc.com.ua

Стадник Оксана Володимирівна - заступник декана деканату післядипломної освіти Навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти, керівник Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка».

Професійна діяльність

У 2009 рокі вступила на навчання на кафедру польської філології Львівського національного університету ім. І. Франка. У 2014 р. закінчила навчання.

З 2014 по 2016 р. – офіс-менеджер, перекладач (українсько-польська мовна пара; тексти технічної, економічної, публіцистичної тематики, офіційні документи) та викладач центру іноземних мов „LeoLing”.

З 2015 р. до тепер – викладач польської мови Лінгвістично-освітнього центру, ведення групових занять на рівнях А1 - В1.

З 2017 по 2018 р. – спеціаліст деканату післядипломної освіти Навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти.

З 2018 р. до тепер – заступник декана деканату післядипломної освіти Навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти.

З 2020 р. до тепер – керівник Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка».

Кваліфікаційні вміння

Сертифікат вебінару «В темноті тунелю, або про специфіку навчання словникового запасу на рівні В2»

У листопаді 2012 року отримала Сертифікат про володіння польською мовою на рівні В2, виданий Державною комісією сертифікації володіння польською мовою як іноземною.

У липні 2011 року та серпні 2012 року брала участь у літній школі польської мови у Кракові, організованій Товариством «Польська спільнота».

У листопаді-грудні 2013 року навчалася у Вроцлавському університеті на кафедрі польської філології за програмою студентського обміну.

У 2016 р. – учасниця молодіжного обміну Youth Exchanges за програмою Erasmus+ у м. Острув-Мазовецька, Польща.

Оксана Стадник постійно вдосконалює свої навички викладання та бере участь у різноманітних курсах та вебінарах.

У 2018 році пройшла онлайн курс «Програмування польської мови», організований Центром вдосконалення вчителів Товариства «Польська спільноста», та брала участь у вебінарі «Польська на канікулах. Як цікаво і активно ввійти у атмосферу канікул на заняттях польської мови як іноземної».

У 2019 р. брала участь у вебінарі «В темноті тунелю, або про специфіку навчання словникового запасу на рівні В2».

2016 р., 2017 р., 2019 р. – учасниця методичних тренінгів для викладачів польської мови, організованих Школою польської мови “Glossa”.

Публікації

LINGVO HOOK. Załoguj się do języka polskiego

Lingvo Hook. Zaloguj się do języka polskiego: навч. Посібник / уклад. Р. І. Васьків, М. Є. Захарчук, М. І. Кулинич, О. В. Стадник. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2018. – 168 с. ISBN 978-966-941-145-7

Проекти

Студенти Львівської політехніки навчатимуться на норвезьких програмах в університеті Østfold University College
  • Міжнародний проект SMALE - "Скандинавський менеджмент та економіки, що розвиваються: навчальний обмін" (2019-2021)

Із червня 2019 р. Стадник О. В. є координатором проекту у програмі Scandinavian Management and Emerging Economies: A Learning Exchange (SMALE). «Скандинавський менеджмент та економіки, що розвиваються: навчальний обмін (SMALE) 2019-2021 (CPEA-ST-2019/10042). Проект SMALE (CPEA-ST-2019/10042) розроблено університетами Остфольдський університетський коледж / Østfold University College (Галден, Норвегія)[1] та Національним університетом «Львівська політехніка» в рамках програми Євразія-2019, що фінансується Норвезьким Агентством з міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти (Diku). Головною метою проекту SMALE є розробка дворічної освітньо-професійної програми підготовки магістрів за напрямком «Економіка та адміністрування – діджиталізація», що діятиме на факультетах Бізнесу, мови та соціальних наук ОУК та Адміністрування і післядипломної освіти НУ ЛП. Основними предметами курсу є: Корпоративна соціальна відповідальність та діджиталізація, Міжнародний бізнес та електронна комерція. Окрім цього, проектом передбачається здійснення студентського обміну на освітньому рівні «бакалавр» та налагодження довгострокової наукової співпраці даних університетів.

Оксана Стадник адмініструє віртуальні спільноти Лінгвістично-освітнього центру у мережах:

Контакти

Деканат післядипломної освіти

Інститут адміністрування та післядипломної освіти

Національний університет «Львівська політехніка»

вул. Митрополита Андрея 5, IV корпус, кімн. 1

http://loc.com.ua/

http://www.facebook.com/lingvocenter

тел./факс: (032) 258-23-54

тел.: +38 (068) 351-14-96

Примітки

  1. Студенти Львівської політехніки навчатимуться на норвезьких програмах в університеті Østfold University College https://lpnu.ua/news/2019/studenty-lvivskoyi-politehniky-navchatymutsya-na-norvezkyh-programah-v-universyteti-nord