Партнери кафедри проектування та експлуатації машин

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук

ПАТ «Концерн «Хлібпром»

ПАТ «Концерн Хлібпром» — провідна компанія з виробництва хліба, яка об’єднує десять переробних підприємств України і входить до групи лідерів серед національних виробників хлібобулочної продукції. Вже багато років є базою практики для студентів спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Кондитерська фабрика «Ярич»

Для налагодження співпраці в напрямі «наука-виробництво-освіта» кафедра уклала договір з компанією, яка є лідером на ринку кондитерської продукції в Україні та закордоном. Використання досвіду підприємства дасть змогу забезпечити світові стандарти якості освітнього процесу.

НВП «Електроприлад», торгова марка VELLEZ

Підприємство має повний цикл розробки і серійного виробництва якісного бюджетного устатковання аварійного оповіщування, озвучування, проводового мовлення, гучномовного і спеціального зв'язку. Спільно з кафедрою періодично організовує для студентів пізнавальні екскурсії на виробництво.

Завод вагодозуючого обладнання «Техноваги»

Завод спеціалізується на виробництві і продажі автомобільних, вагонних, лабораторних, бункерних, кранових і промислових ваг, дозаторів, фасувальних і пакувальних автоматів.

Завод «Полімер-Електрон»

Основними напрямками діяльності заводу є пластмасове, пінополістирольне, інструментальне та нестандартне виробництва.

Спільне підприємство ТОВ «Сферос-Електрон»

Підприємство є єдиним в Україні виробником кліматичних систем для автотранспорту: рідинних підігрівачів різних типів для автобусів, вантажних та комерційних автомобілів, будівельної та спеціальної техніки. Підприємство також пропонує автовиробникам кондиціонери, електромеханічні та механічні вентиляційні люки для всіх типів міських та туристичних автобусів, ресивери для пневматичних та гальмівних систем транспортних засобів, паливні баки різних типорозмірів та місткості, кермові колонки.

Міжнародна корпорація Autodesk Autodesk Inc.

Кафедрою ПЕМ укладена угода про співробітництво із Британською компанією Delcam Plc. в рамках єдиного проекту «Передові комп’ютерні технології університетам України». Результатом співпраці стала організація на базі кафедри Навчального центру «Комп’ютерні технології проектування і обробки виробів» (НЦ КТПОВ). Після поглинання Delcam транснаціональною корпорацією Autodesk, найбільшим у світі постачальником САПР для машинобудування, навчальний центр продовжує свою роботу з використанням як вільновживаних, так і комерційних програмних продуктів AutoCAD, Inventor, Power Shape та Power Mill. Студенти кафедри беруть участь у конкурсах студентських робіт, які організовуються в рамках проекту, здобуваючи практичний досвід проектування виробів та цінні нагороди.

Вільнюський технічний університет імені Гедимінаса (Литва)

Укладено угоду з кафедрою прикладної механіки факультету будівництва з метою забезпечення академічної мобільності студентів, а також обміну досвідом та підвищення кваліфікації для професорсько-викладацького складу.

Познанська політехніка Poznań University of Technology (Польща)

Відбулася зустріч з представниками університету щодо налагодження співпраці.

Технічний університет Йилдиз (Туреччина)

З університетом укладено угоду про співпрацю на університетському та кафедральному рівнях з метою організації викладацької, а також студентської та аспірантської мобільності, спільного проведення науково-технічної діяльності, організації конференцій, участі в міжнародних наукових проектах.

Сілезький Технологічний Університет (Польща)

В рамках співпраці із Сілезьким Технологічним Університетом професор Стоцько Зіновій Антонович був обраний одним із членів-засновників Міжнародної Академії Матеріалознавства та Машинобудування (World Academy of Materials and Manufacturing Engineering). Метою АММЕ є підтримка і розвиток наукових досліджень в галузі матеріалознавства, організація співпраці та обміну науковими здобутками між відомими вченими. За плідну співпрацю з польською науковою громадськістю на міжнародному рівні та за досягнення в галузі матеріалознавства і машинобудування професора Стоцька З.А. нагороджено почесною нагородою імені професора Фридеріка Штауба «Золотою Совою» (2010) та почесною відзнакою імені професора Юрія Шалапка «Срібною Совою» (2016).

ТзОВ «Завод «Електронпобутприлад»

ТзОВ «Завод «Електропобутприлад» є провідним підприємством Західної України із виробництва електропобутових приладів та колекторних двигунів малої потужності декількох типів, які є основою продукції. Вже багато років є базою практики для студентів спеціальності «Комп'ютерний інжиніринг в машинобудуванні».

Технологічний університет в Кошице, факультет виробничих технологій в Пряшеві (Словаччина)

В рамках співпраці викладачами кафедри реалізовано спільні науково-дослідні проекти та підготовано ряд публікацій у міжнародних виданнях.