Навчально-оздоровчі табори університету

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-1»

«Політехнік-1» — це табір розташований в унікальному, тихому парковому куточку «великої» Алушти. Тут одночасно проявляються лікувально-оздоровча дія морського, лісового та гірського кліматів, яка допоможе Вам швидко відновити життєві сили.

В період з 1956 року в таборі проходили практику, відпочивали, оздоровлювались студенти з 148 країн світу. Останнім часом існують тісні зв'язки між студентами Львівської Політехніки та студентами європейських та російських технічних вузів, що входять у міжнародну студентську організацію BEST. Особливо зі студентами Австрії, Німеччини, Польщі etc, котрі проходять в «Політехніці-1» спільну практику з різних дисциплін з 1992 року.

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2»

«Політехнік-2» — це навчально-оздоровчий табір розташований у одному з найпопулярніших куточків екологічно чистих гір в смт. Слаське.

Чисте гірське повітря, неповторні краєвиди Карпат, чарівні полонини та вікові ліси щедрі на цілющі ягоди та гриби — чудові умови для активного відпочинку влітку та восени.Неперевершені зимові гірські пейзажі, схили будь-якої складності, наявність двох бугельних витягів, один з яких розташований відразу біля нашого табору — гарантія повноцінного зимового відпочинку. У вартість путівок входить проживання в затишних номерах та триразове харчування.

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3»

«Політехнік-3» — це навчально-оздоровчий табір, якій знаходиться в с. Коблеве, Миколаївської області.Він засновано у 1965 році та надалі радо приймає всіх бажаючих відпочити та зміцнити здоров’я.

Табір зручно розташувався на самому березі моря. Його територія сягає близько 6 га. Різкий контраст між материком та морем створює тут свій особливий клімат, свою флору. Насичена йодом морська атмосфера та сухе степове повітря – унікальні фактори, що сприяють лікуванню широкого спектру захворювань, особливо серцево-судинної, ендокринної і легеневої систем. Господарський двір та відпочинкову територію, яка налічує 3 спальні корпуси: 2 триповерхові та 1 двоповерховий та котедж, об’єднує мальовничий схил.

Комендантський корпус, обсаджений з усіх сторін деревами і квітами, господарські приміщення, між якими дбайливо прокладені доріжки, створюють атмосферу гостинності та домашнього настрою. З висоти схилу, немов з висоти пташиного польоту оглядається велична панорама Чорного моря.

Компактно розміщені корпуси, їдальня на 250 посадочних місць, піщаний пляж розташований за 50 метрів від корпусів, амфітеатр з танцювальним майданчиком в центрі, футбольні, баскетбольні та волейбольні майданчики, критий спортивний клуб, тенісні столи, спортивні та дитячі майданчики, кінотеатр під відкритим небом - ідеальні умови для відпочинку.

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-4»

«Політехнік-4» — це навчально-оздоровчий табір, якій знаходиться у Львівській області в селі Зозулі Золочівського району.