Мороз Людмила Андріївна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Мороз Людмила Андріївна
MorozLA.JPG
Галузь наукових інтересів Є Головою Львівської обласної організації „Українська Асоціація Маркетингу”, членом Ради УАМ з часу її заснування, а також членом редакційної колегії фахового журналу „Маркетинг в Україні”, Вісника НУ „Львівська політехніка” „Логістика”.
Науковий ступінь кандидат економічних наук, доцент
Поточне місце роботи доцент кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ НУ "Львівська політехніки"

Освіта і професійна діяльність

У 1970 р. закінчила інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту. На кафедрі працює з 1971 р. З 1994 р. по 2002 р. очолювала секцію маркетингу кафедри, брала активну участь у створенні цієї спеціальності, розробці комплексу навчально-методичного забезпечення і підготовці перших у західному регіоні України спеціалісті і магістрів з маркетингу.В різні періоди проходила стажування у провідних вищих навчальних закладах України і Росії, Польщі (Краківській економічній академії, Варшавській вищій школі економіки), навчалась у літніх інститутах CEUME (Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні).

Доцент Мороз Людмила Андріївна – один з перших маркетологів України, яка, очолюючи у 1994-2004 р.р. секцію маркетингу кафедри, брала участь у створенні цієї спеціальності та підготовці перших спеціалістів і магістрів з маркетингу у західному регіоні. Особливу увагу завжди приділяла впровадженню активних методів навчання, зокрема кейс-стаді і ділових ігор. Серед них ввела до навчального процесу багатоетапну комп’ютерну ділову гру "Динамічне маркетингове моделювання", яка надає студентам можливість у складі команд приймати маркетингові рішення в умовах мінливого ринкового середовища, конкуруючи з іншими командами. Розробила і проводила у Львові та Києві тренінгові програми з маркетингу для підприємців. Стажувалася у провідних університетах Польщі – Краківському економічному університеті і Варшавській школі економіки. Була експертом на 6-ти Всеукраїнських конкурсах ситуаційних вправ з маркетингу, членом журі Всеукраїнських олімпіад з маркетингу. Є автором кількох підручників, зокрема відомого і широко використовуваного у ВНЗ України – Л. Мороз, Н. Чухрай "Маркетинг" , 5-те оновлене видання якого вийшло у 2010 р. Мороз Л.А. є одним із засновників Української Асоціації Маркетингу, членом Ради УАМ, головою Львівської обласної організації УАМ. Має чимало нагород за внесок у розвиток маркетингової освіти в Україні.

Освоєні курси, дисципліни: Розробляла структуру і навчальну програму базового курсу „Маркетинг”. Викладає дисципліни „Маркетингова політика комунікацій”, „Рекламний менеджмент”, „Маркетингове моделювання”.

Тематика наукових досліджень: Брендинг, стратегії маркетингових комунікацій, формування конкурентних переваг.

Публікації

Є автором понад 140 наукових і методичних праць, у т.ч. 3-х підручників з грифом МОН України і 4-х навчальних посібників.