Крикавський Євген Васильович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Крикавський Євген Васильович
Krykawski.jpg
Галузь наукових інтересів логістика, маркетинг, людський капітал, економіка енергетики
Науковий ступінь доктор економічних наук, професор
Поточне місце роботи завідувач кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»

Загальні відомості

Крикавський Євген Васильович народився 12 вересня 1949 року у селі Стирківці Радехівського району Львівської області. У 1966 році закінчив районну середню школу, у 1968-1970 роках служив у армії. Після завершення служби в армії, вступив на інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту (ЛПІ, а сьогодні – Національний університет «Львівська політехніка»), де здобув іменну (Ленінську) стипендію.


Освіта

У 1975 році закінчив з відзнакою Інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту за фахом «Економіка і організація енергетики».

З 1976 до 1979 року навчався в аспірантурі Львівського політехнічного інституту. Підвищував кваліфікацію у ВНЗ та на підприємствах ФРН, РП, СР.

1983 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему «Экономические вопросы совершенствования управления системой ремонтного обслуживания»;

1990 р. – рішенням Державного комітету СРСР із народної освіти було присвоєно диплом доцента кафедри економіки і організації хімічної промисловості та енергетики;

1997 р. – захистив докторську дисертацію на тему «Формування економічного потенціалу підприємства на основі логістичних концепцій»;

2000 р. – отримав диплом професора кафедри економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу в результаті рішення Атестаційної колегії Міносвіти України.


Тема дисертації: «Формування економічного потенціалу підприємств на основі логістичних концепцій»

Професійна діяльність

1975 – 1976 рр інженер НДП ЛПУ

З 1979 року викладач кафедре економіки і організації хімічної промисловості та енергетики ЛПІ (на посадах асистент, ст. викладач, доцент).

З 1992 року – завідувач кафедри економіки і організації енергетики (згодом кафедри економіки і організації хімічної промисловості та маркетингу, а зараз кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка») по теперішній час.


Наукові досягнення

– у 2006 р. нагороджений знаком «відмінник освіти України»;

– у 2007 р. указом Президента присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України»;

– у 2006 р. статтю про Крикавського Є.В. як про видатного науковця та економіста опублікували у хрестоматії «Економісти України. Лідери вітчизняної економіки: видатні особистості, провідні фахівці, громадські діячі»;

– у 2012 р. Крикавського Є.В. включили до ІІ-го тому масштабного українського видання «Науковці України. Еліта держави». Крикавський Євген Васильович є академіком Академії економічних наук України. Окрім цього, є президентом Всеукраїської громадської організації «Українська Асоціація Логістики».

Протягом 1998 – 2002 рр був депутатом Львівської міської ради.

Є рецензентом наукових статей, журналів ВНЗ Польщі (Університет Марії Кюрі Складовської в Любліні, Познанська політехніка), членом редакційної колегії журналів та членом програмного комітету раду провідних регулярних конференцій в Україні та за кордоном.


Дисципліни, які викладає: Логістика, Маркетинг, Логістичний менеджмент, Логістичні системи

Науково-методичні доробки та публікації

Євген Васильович є автором 31-го підручника та навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України, 32-ох монографій та понад 500 наукових публікацій. Докладніше про публікації Крикавський Євген Васильович можна ознайомитись за посиланнями:

Опубліковані підручники та навчальні посібники

Опубліковані монографії

Опубліковані статті і тези 2014-2016

Опубліковані статті і тези 2017

Участь у конференціях на 2017 рік

Інше

Захоплюється подорожами, вивчає іноземні мови.