Врагов Олександр Іванович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Врагов Олександр Іванович
Vragov.JPG
Військове звання Полковник запасу ЗСУ
Дата народження 6 березня 1959 року
Місце народження м. Кіровськ Мурманської області
Громадянство Україна
Alma mater Львівське вище військово-політичне училище
Дата закінчення 1983 рік
Спеціальність Виховна та культурно-просвітницька діяльність
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права та психології , Кафедра теоретичної та практичної психології

Врагов Олександр Іванович — спеціаліст кафедри теоретичної та практичної психології , Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Освіта:

У 1983 році закінчив Львівське вище військово-політичне училище з відзнакою за спеціальністю «Виховна та культурно-просвітницька діяльність» Професійна діяльність:

З квітня 1978 року по жовтень 2005 року - служба у Збройних силах України.

З серпня 2006 року по серпень 2012 рік - заступник декана факультету психології Львівського державного університету внутрішніх справ.

З вересня 2012 року по серпень 2013 року - старший викладач кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету психології Львівського державного університету внутрішніх справ.

З жовтня 2014 року - спеціаліст кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права та психології Національного Університету «Львівська політехніка»

Коло наукових інтересів:

наукове дослідження у сфері формування психологічної компетентності у майбутніх офіцерів Департаменту з надзвичайних ситуацій.

Контакти

вул. Князя Романа 1-3, м. Львів, 79000; 19 корпус

Тел.: +38 (032) 258-31-01

E-mail: TPP_INPP@ukr.net