Андреєнко Олена Леонідівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Андреєнко Олена Леонідівна
DSC 6129.jpg
асистент
Дата народження 20 серпня 1986 року
Місце народження м. Львів
Громадянство Україна
Alma mater Львівський національний університет ім. Івана Франка
Дата закінчення 2009 р.
Спеціальність «міжнародне право»
Галузь наукових інтересів міжнародне публічне право
Поточне місце роботи кафедра історії держави і права, Інститут права та психології, Національний університет «Львівська політехніка»

Андреєнко Олена Леонідівна — асистент кафедри історії держави і права Інституту права та психології, Національного університету «Львівська політехніка»

Освіта:

У 2009 році закінчила факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка за спеціальністю «міжнародне право».

З 2009 року й дотепер навчається в аспірантурі Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України за спеціальністю 12.00.01 – теорія таісторія держави і права; історія політичних і правових учень.

Професійна діяльність:

З 2009 р. по 2011 р. працювала викладачем кафедри Управління повсякденною діяльністю військ (сил) Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З 2011 р. асистент кафедри історії держави і права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Викладає дисципліни:

  • Історія держави і права зарубіжних країн;
  • Основи римського права;
  • Правове забезпечення професійної діяльності.

Наукові зацікавлення:

  • міжнародне публічне право;
  • право міжнародної безпеки.

Працюєнад дисертаційним дослідженням на тему : «Інститут самодопомоги у міжнародномуправі: історико-правове дослідження» – спеціальність 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історіяполітичних і правових учень.

Основні публікації:

  1. Кравцова О. Л. Порушенняміжнародних стандартів прав людини як підстава здійснення примусових заходів впорядку самодопомоги. Історія і сучасність / О. Л. Кравцова // Захистправ та свобод людини та громадянина в умовах формування правової держави:матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції (25 квітня 2012р. ; м. Львів). – Львів : Навчально-науковий інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», 2012. – С. 229-233.
  2. Кравцова О. Л. Міжнаціональнівідносини у контексті права держав на самодопомогу (історична ретроспектива) /О. Л. Кравцова // Правове регулювання міжнаціональних відносин вУкраїні : історія і сучасність : Всеукраїнська наукова інтернет-конференція(18 травня 2012 р.) ; наук. конференції. – Вип. 1. – Львів : Навчально-науковий інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», 2012. – С. 68-71.
  3. Андреєнко Е. Право государств на вооруженную самопомощь (историческая ретроспектива) / Е. Андреєнко // Закон и жизнь. – 2013. – № 8/1. – С. 88-90

.

Контакти

вул.Князя Романа 1-3, 79000, Львів; 19 -й корпус, кімата 309

E-mail: IDP_INPP@lp.edu.ua